Szórás has formájában apró golyókból áll. Csak 2 mm átmérőjűek, és gyönyörű lila metálos színük van. Ez egy édes díszítés a ILOVECAKES egyedi termékeinek sorából. Nem változtatja meg a díszített termékek ízét, természetes színezékekből készül, és cukorszirup íze van. Rendkívül univerzális díszítés, tökéletes cupcakek, sütemények, mézeskalácsok, muffinok, torták, sütemények, pékáruk, torták, pralinék, ganache-ok, csokoládé, fagylalt és sok más édesség dekorálására, különösen krémekkel és glazúrral. Minden alkalomra megfelelő: esküvő, karnevál, születésnapok, Anyák napja és még sok más. Praktikus csavaros dobozba csomagolva. Ha ráhintjük a nedves krémre, a nedvesség megpuhíthatja a szórást. De vigyázz, ha a díszítés hosszabb ideig nedves krémre kerül, a színezőanyag is kioldódhat a szórásból, és a krém felszínére kerülhet. Ha azt szeretnéd, hogy a díszítés nagyobb darabjai a torton például a bevonó torton maradjanak, ezt a díszítést lehet félig merev csokoládéval vagy mézeskalács-glazúrral is rögzíteni. A szórást a lehető legjobb módon egy tálba, vagy peremezett tepsibe tedd.
A csomag a következőket tartalmazza: 1 kg
fehér cukor, búza liszt, melasz, talk, polírozó anyag kapol, élelmiszer-színezékek: E122, E132, E170, E172.
| Allergének | glutén |
| Energiaérték kJ | 1480 kj |
| Energiaérték kcal | 353,6 kcal |
| Zsírok | 0,17 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,03 g |
| Szénhidrátok | 87,4 g |
| - ebből cukrok | 76,3 g |
| Fehérje | 1,7 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,001 g |
Ukrajna
| Színes | lila |
| Kategóriák: | Cukormáček |
| Cukorkás bevonat 1kg | |
| Gyöngyök, apró gyöngyök, pikkelyek és strasszok | |
| Gyártó | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116709805 |
| Termékszám | ilc1026 |